Jesteś tutaj: Strona główna» Gwiazdy Polsatu

Kalendarium


Gwiazdy Polsatu

Dorota Gawryluk

Dyrektor Pionu Informacji Publicystyki Telewizji Polsat. Prowadząca głównego wydania "Wydarzeń" oraz "Wydarzeń i Opinii".

Od wielu lat związana z Telewizją Polsat, w której pełniła funkcje zarówno dziennikarskie, jak i kierownicze. Początkowo jako reporterka, później prowadząca, a od roku 2001 - Zastępca Szefa Programu Informacje oraz Polityczne Graffiti. Pełniła również funkcję Szefa Publicystyki i opiekuna merytorycznego czołowego programu publicystycznego Polsatu -  Interwencja. W latach 2004-2007 pracowała w Telewizji Polskiej SA, od 2007 ponownie w Telewizji Polsat. Prowadziła m.in. swoje autorskie programy publicystyczne Dorota Gawryluk – Konfrontacje oraz Dorota Gawryluk zaprasza. W Polsat News prowadząca programy Gość Wydarzeń oraz Prezydenci i premierzy, od 2009 roku prowadzi główne wydanie „Wydarzeń”. Od marca do grudnia 2016 pełniła funkcję Szefa tego programu. 

Dorota Gawryluk należy do grona najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy informacyjnych w Polsce, przeprowadzała szereg wywiadów z najważniejszymi osobami w państwie, współprowadziła debaty prezydenckie oraz przed wyborami parlamentarnymi w Polsce.

Pracowała również w Telewizji Polskiej, współpracowała z Polskim Radiem, radiem Tok FM, tygodnikami Uważam Rze i Idziemy, a także Dziennikiem, Faktem i Rzeczpospolitą.