Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Debata Dnia

Nowy program publicystyczny z udziałem ekspertów i polityków wszystkich stron.  Prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

PREMIERA06.04.2020, godz. 20:00

EMISJAPolsat News - pon-pt, 20:00

Więcej

Dzień Disneya w Polsacie

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi! Pierwsza edycja tego filmowego wydarzenia na naszej antenie to był niebywały sukces. Po roku, również w Wielkanoc powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia br.) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu będziemy prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya. Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji. 

 

Więcej

Domowe rozgrywki 2

 „Domowe rozgrywki” wracają na antenę! Drugi sezon komediowego miniserialu o rodzinie Czechoskich zadebiutuje w Polsacie już 12 kwietnia.

EMISJA12.04.2020 g.18:40

Więcej

Joke Show

„Joke Show” to program oparty na bijących rekordy popularności formatach typu „panel show”. Jego gospodarzem jest popularny satyryk i aktor Rafał Rutkowski. W każdym z 10 odcinków pojawia się czworo gości specjalnych, a są to znani aktorzy, piosenkarze, artyści kabaretowi, stand-uperzy, dziennikarze czy blogerzy, m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska,  Michał Kempa, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski,  Stefano Terrazzino, Wojciech „Łozo” Łozowski i inni.

EMISJAw każdą sobotę o 22:00

Więcej

Tylko Jeden

„Tylko Jeden” od 6 marca w Telewizji Polsat!

Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. „Tylko Jeden” to reality show tak nieszablonowe, jak jego tajemnicza prowadząca.

 

Więcej
1 2 3 4 5