Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Chirurdzy (14. sezon)

Tytuł oryginalny: Grey's Anatomy

„Chirurdzy” (tytuł oryg. „Grey’s Anatomy”) to najwybitniejszy współcześnie serial medyczny na świecie. Tę amerykańską produkcję telewizyjną uhonorowano dwukrotnie Złotym Globem (w tym dla najlepszego serialu dramatycznego) i wielokrotnie też nagradzano i nominowano do Emmy oraz innych prestiżowych telewizyjnych wyróżnień.

 

 

Więcej

Debata Dnia

Nowy program publicystyczny z udziałem ekspertów i polityków wszystkich stron.  Prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

PREMIERA06.04.2020, godz. 20:00

EMISJAPolsat News - pon-pt, 20:00

Więcej

Domowe rozgrywki 2

 „Domowe rozgrywki” wracają na antenę! Drugi sezon komediowego miniserialu o rodzinie Czechoskich zadebiutuje w Polsacie już 12 kwietnia.

EMISJA12.04.2020 g.18:40

Więcej

Joke Show

„Joke Show” to program oparty na bijących rekordy popularności formatach typu „panel show”. Jego gospodarzem jest popularny satyryk i aktor Rafał Rutkowski. W każdym z odcinków pojawia się czworo gości specjalnych, a są to znani aktorzy, piosenkarze, artyści kabaretowi, stand-uperzy, dziennikarze czy blogerzy, m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska,  Michał Kempa, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski,  Stefano Terrazzino, Wojciech „Łozo” Łozowski i inni.

EMISJAw każdą sobotę o 22:00

Więcej

Tylko Jeden

„Tylko Jeden” od 6 marca w Telewizji Polsat!

Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. „Tylko Jeden” to reality show tak nieszablonowe, jak jego tajemnicza prowadząca.

 

Więcej
1 2 3 4 5