Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Słoneczna Stacja

W sobotę 29 czerwca już po raz 3. rozpoczynamy wakacyjną akcję Polsatu „Słoneczna Stacja”. Ekipa Telewizji Polsat przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem oraz na Warmii. Na wszystkich plażowiczów będzie czekało mnóstwo atrakcji , a relacje będzie można oglądać w każdą niedzielę począwszy od 7 lipca o godz. 19.30 na antenie Polsatu. Gospodarzami będzie energetyczny duet: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.  Słoneczna Stacja zawita do 7 miast nad polskim morzem oraz na Warmii: Kołobrzeg (29-30.06.2019), Ustronie Morskie (06-07.07.2019), Jarosławiec (13-14.07.2019), Hel (20-21.07.2019), Olsztyn (27-28.07.2019), Jantar (03-04.08.2019) i Stegna (10-11.08.2019).

EMISJA7 lipca godz. 19:30

Więcej

Znaki

W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

EMISJA2 lipca godz. 20:00

Więcej

Skazany na śmierć (5. sezon)

Tytuł oryginalny: Prison Break

„Skazany na śmierć” – kultowy amerykański serial powraca na antenę Polsatu! W najnowszej, 5. odsłonie okazuje się, że Michael Scofield (Wentworth Miller) jednak żyje, znów siedzi za kratkami i przygotowuje brawurowy plan ucieczki. Główny bohater oraz jego brat - Lincoln (Dominic Purcell), żona Sara (Sarah Wayne Callies), Sucre (Amaury Nolasco), T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i agent Kellerman (Paul Adelstein) znów łączą siły, by wziąć udział w zupełnie nowej przygodzie – rozpiętej między Stanami Zjednoczonymi a Jemenem, pełnej napięcia i niesamowitych zwrotów akcji, popisowej kontynuacji opowieści, która święciła triumfy na całym świecie w latach 2005 – 2009. Największa ucieczka z więzienia w historii telewizji trwa dalej. Ale tym razem to zaledwie początek skomplikowanej intrygi na szczytach władzy.

 

EMISJAPREMIERA - 2.07.2019; wtorek; g. 01:20

Więcej

21. Mazurska Noc Kabaretowa

Już 6 lipca po raz 21. na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawcy muzyki rozrywkowej. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr tylko potwierdza, że ta noc należy do wyjątkowych, a Mrągowo jest letnią stolicę dobrego humoru. 

W tym roku odsłonięta zostanie ukrywana do tej pory prawda: Mazurska jest kobietą! I to właśnie jej różne oblicza zostaną zaprezentowane na deskach Amfiteatru w Mrągowie. Będzie energetycznie, bo kto potrafi tyle wykrzesać z siebie siły witalnej jeśli nie płeć piękna? W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, FiFa-RaFa, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI.

 

Więcej

Opolska Noc Kabaretowa 2019

29 czerwca odbędzie się Opolska Noc Kabaretowa – wyjątkowe widowisko w wyjątkowym miejscu – opolskim amfiteatrze, gdzie ponownie spotka się elegancja, klasa i najlepszy polski humor. Twórcy nawiążą do legendarnego programu „S tyłu sklepu” Kabaretu Tey. Nasza scena będzie miejscem do spotkania i życiowych rozmów, akcja widowiska będzie dotykała zarówno warstwy społecznej, gospodarczej, jak i politycznej. Autorem scenariusza Opolskiej Nocy Kabaretowej jest Robert Górski, gospodarzami Kabaret Moralnego Niepokoju, a tematem przewodnim będzie słynny obecnie PRZEKOP, czyli od morza do Żoliborza. W Opolskiej Nocy Kabaretowej udział wezmą: Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, oprawa muzyczna The Jobers.  

 

Więcej
1 2 3