Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Wikingowie - 4. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

Premiera na kanale Polsat Seriale! Premierowy, 4. sezon „Wikingów” rozpoczyna się jako dopełnienie tego, co wydarzyło się w kulminacji poprzedniej, ekscytującej serii - po niezwykłej bitwie o Paryż. Ragnar (Travis Fimmel) zdobył to mityczne miasto, ale do Kattegat powrócił ciężko chory. Kto chce zastąpić króla? Premierowy, 4. sezon „Wikingów” (tytuł oryginalny: „Vikings”) to podwójna dawka przygody, mitu i pasjonującej historii, bo zrealizowano aż dwadzieścia odcinków - dwa razy więcej niż w poprzedniej serii tego telewizyjnego przeboju.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 30. (1) odcinek - 17.10.2021; niedziela; g. 21:00

Więcej

Wikingowie - 3. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

„Wikingowie" na kanale Polsat Seriale! Przygotuj się raz jeszcze na najazd i bitwę w średniowiecznym królestwie, zdominowanym przez zemstę, żądzę i porywające podboje – w premierowym, 3. sezonie tego przeboju telewizyjnego. 

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 20. (1) odcinek - 26.09.2021; niedziela; g. 00:00

Więcej

Love Island. Wyspa Miłości - 4. sezon

Nowi single, nowa willa i jeszcze więcej miłosnych przygód, w których uczestnikom towarzyszyć będzie prowadząca Karolina Gilon. To będzie istny rollercoaster emocji!

Więcej

Family Food Fight. Pojedynek na smaki

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to nowy format rozrywkowy, w którym uczestnicy rywalizować będą o 100 tysięcy złotych oraz tytuł najlepiej gotującej rodziny w kraju! W każdym odcinku na 3-osobowe drużyny czekać będzie seria emocjonujących i trudnych wyzwań kulinarnych. Family Food Fight to rodzinne sprzeczki i chwile szczęścia, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie, a przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. Zmagania uczestników oceni wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski.

Więcej
1 2 3 4 5