Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Domowe Rozgrywki 3

„Domowe rozgrywki” wracają na antenę! Trzeci sezon komediowego miniserialu o rodzinie Czechoskich zadebiutuje w Polsacie już 11 kwietnia. Do obsady dołączają Joanna Kurowska i Marcin Korcz.

EMISJAniedziela, 18:40

Więcej

Piękni i bezrobotni

Absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu Polsatu „Piękni i bezrobotni”!

EMISJASobota o godzinie 21:05 po dwa odcinki

Więcej

Wojna i pokój

Tytuł oryginalny: War and Peace

Premiera na antenie kanału Polsat Seriale! Ta ekranizacja epopei "Wojna i pokój" Lwa Tołstoja to największa pod względem budżetu produkcja w historii europejskiej telewizji - jednym z koproducentów był Polsat.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA - 1/4 odcinków - niedziela; 4.04.2021; g. 15:20

Więcej

Jednostka 19 (1. sezon)

Tytuł oryginalny: Station 19

Premiera na antenie kanału Polsat Seriale! Amerykański serial obyczajowy pt. Jednostka 19” (tyt. oryginalny: Station 19”) to najnowsza produkcja twórców takich telewizyjnych przebojów, jak: „Chirurdzy”, „Skandal” i „Sposób na morderstwo”.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 1. odcinek - 30.03.2021; wtorek; g. 12:00

Więcej

Love Island. Wyspa miłości - 3. sezon

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie było innego wyjścia - uwielbiany przez widzów format powraca i to szybciej niż dotychczas. Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o Love Island wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom.

Więcej
1 2 3 4