Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Demaskator. Poza prawem

„Demaskator. Poza prawem” to nowy serial paradokumentalny, w którym pokażemy kulisy oszukiwania ludzi, wykorzystywania ich łatwowierności i naiwności. Serial uświadomi i nauczy widzów, jak uchronić się przed oszustami, z którymi stykamy się każdego dnia. Ujawnimy wszystkie sztuczki przestępców, oszustów złodziei i naciągaczy! Premiera jesienią w Polsacie.

 

Więcej

Gliniarze 9. sezon

W 9. sezonie na fanów „Gliniarzy” czeka wiele niespodzianek! Nowopowstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe! Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Nie może też zabraknąć ulubionych par policyjnych: Olgierda i Krystiana oraz Natalii i Kuby, a także naczelnika Piotra Zarębskiego. Dziewiąta seria będzie miała też okrągły jubileusz - jesienią widzowie zobaczą 500. odcinek serialu!

Więcej

Maryi Królowej śpiewajmy – koncert w 100-lecie urodzin Jana Pawła II

Z okazji Święta Matki Bożej Zielnej i 100-lecia urodzin Jana Pawła II Telewizja Polsat przygotowała wyjątkowy koncert! Już 16 sierpnia prosto z żywieckiego amfiteatru usłyszymy najpiękniejsze piosenki religijne i ulubione pieśni oazowe Ojca Świętego w wykonaniu znakomitych polskich artystów: Stanisławy Celińskiej, Kamila Bednarka, Natalii Nykiel, Golec uOrkiestry, Krzysztofa Cugowskiego, Natalii Szroeder i wielu innych! Artystom towarzyszyć będzie Grott Orkiestra.

Więcej

Jednostka 19 (1. sezon)

Tytuł oryginalny: Station 19

Amerykański serial obyczajowy. Jednostka 19” podąża za grupą bohaterskich strażaków ze Seattle, którzy kładą swoje życia na szali za każdym razem, gdy wyjeżdżają do akcji. Z odwagą a nie brawurą, zawsze z sercem na dłoni śpieszą na ratunek ludziom, którzy znaleźli się w sytuacji śmiertelnie niebezpiecznej.

Ta premiera na antenie Polsatu to najnowsza produkcja twórców takich telewizyjnych przebojów, jak: „Chirurdzy”, „Skandal” i „Sposób na morderstwo”.

EMISJA1. odcinek - 13/14.08.2020; g. 00:15

Więcej

Sekrety rodziny - sezon 3

„Sekrety rodziny” to serial scripted docu. Rozpoczynamy prezentację premierowego, 3. sezonu tej popularnej produkcji telewizyjnej. W każdym odcinku „Sekretów rodziny” odkrywamy i opowiadamy historie z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia przed widzem zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny. 

Więcej
1 2