Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Polsat SuperHit Festiwal wraca w doskonałym stylu!

Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej w Sopocie!

Na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie!

EMISJANa żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie!

Więcej

Gliniarze 9. sezon

Premiera na antenie Polsatu Seriale! To już 500 zagadek kryminalnych „Gliniarzy”! Przemysław Saleta w jubileuszowym odcinku!

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – sobota; 19 czerwca 2021; g. 21:00

Więcej

Komisarz Mama

Premiera na antenie Polsatu Seriale! Ten serial to polska wersja francuskiej produkcji „Candice Renoir”. Opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie, pani Komisarz, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę, ale jako matce czwórki dzieci nie będzie łatwo. Obok Pauliny Chruściel w roli tytułowej występują tak znani i lubiani aktorzy, jak: Wojciech Zieliński, Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Krystian Wieczorek i Anna Matysiak. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA - piątek; 4 czerwca 2021; g. 20:00

Więcej

Znaki - 2. sezon

Premiera w Polsacie Seriale! „Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a mieszkańcy tego miasteczka żyją ogarnięci strachem z powodu coraz dziwniejszych zdarzeń, nawiedzających tę okolicę. Czy główny bohater, komisarz Trela (Andrzej Konopka) zdoła dotrzeć do prawdy? 

 

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA - wtorek; 1 czerwca 2021; g. 20:00

Więcej

W rytmie serca (1. sezon)

Premiera na antenie Polsatu Seriale! Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu obyczajowego „W rytmie serca”. W postacie pierwszoplanowe wcielają się znani i popularni aktorzy: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk i Dariusz Toczek oraz Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 1. odcinek - 1.06.2021; wtorek; g. 11:00

Więcej
1 2