Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020

Multimedialny wieczór wyborczy już w niedzielę, 28 czerwca w Polsat News i na polsatnews.pl. Początek o godzinie 19:50, a od 20:50 również w Polsacie. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W programie pierwsze sondażowe wyniki, a także m.in. relacje reporterskie, goście – politycy, eksperci i publicyści oraz informacje z mediów społecznościowych. Wieczór wyborczy będzie realizowany z trzech studiów Telewizji Polsat.

PREMIERA28.06.2020, godz. 19:50

EMISJAPolsat News

Więcej

Sekrety rodziny - sezon 3

„Sekrety rodziny” to serial scripted docu. Rozpoczynamy prezentację premierowego, 3. sezonu tej popularnej produkcji telewizyjnej. W każdym odcinku „Sekretów rodziny” odkrywamy i opowiadamy historie z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia przed widzem zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny. 

Więcej

Chirurdzy (14. sezon)

Tytuł oryginalny: Grey's Anatomy

„Chirurdzy” (tytuł oryg. „Grey’s Anatomy”) to najwybitniejszy współcześnie serial medyczny na świecie. Tę amerykańską produkcję telewizyjną uhonorowano dwukrotnie Złotym Globem (w tym dla najlepszego serialu dramatycznego) i wielokrotnie też nagradzano i nominowano do Emmy oraz innych prestiżowych telewizyjnych wyróżnień.

 

 

Więcej

Debata Dnia

Nowy program publicystyczny z udziałem ekspertów i polityków wszystkich stron.  Prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

PREMIERA06.04.2020, godz. 20:00

EMISJAPolsat News - pon-pt, 20:00

Więcej