Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla Fundacji Polsat! Świąteczny odcinek specjalny już 18 grudnia!

Święta to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, przepiękne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Zwycięzca odcinka przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych! 

EMISJA18.12.2020 o godzinie 20:00

Więcej

Foto Models Poland 2020

Czternaście pięknych Polek zawalczy o tytuł Foto Models Poland 2020. Zdjęcia do programu odbyły się na przepięknej Riwierze Tureckiej, wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów. Podczas Gali Finałowej dziewczyny zaprezentowały się w niepowtarzalnych strojach wieczorowych inspirowanych modą lat 20., a także w kostiumach kąpielowych, miały też okazję zatańczenia tańca brzucha w oryginalnych tureckich strojach. Konkurs oceniało międzynarodowe jury.

EMISJA2 stycznia o godzinie 11:40

Więcej

Ewa gotuje - jesień/zima 2020

W tym sezonie swojego autorskiego programu Ewa Wachowicz gotuje we własnej kuchni w letnim domu w górach oraz w swoim domu w Krakowie...

Więcej

Bez skrupułów

Tytuł oryginalny: (miniserial Polska, 2020)

Na antenie Polsatu Seriale pokażemy premierowo „Bez skrupułów”. To miniserial, powstały z inspiracji jedną z najgłośniejszych premier kinowych minionego sezonu: „Solid Gold”! Ten polityczny thriller odsłania kulisy pracy policji i służb specjalnych; wyreżyserował go mistrz tego gatunku w naszym kraju – Jacek Bromski („Zabij, mnie glino”, „Uwikłanie”, „Anatomia zła”). To kino akcji, w którym naprzeciw siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa: Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Obok nich zobaczymy takie znakomitości, jak: Olgierd Łukaszewicz, Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz, Piotr Stramowski, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Stroiński, Maciej Maleńczuk i Artur Żmijewski.

 

EMISJAPOLSAT SERIALE - premiera: 5.12.2020; sobota; g. 21:00

Więcej

Sąsiedzkie Porachunki

„Sąsiedzkie Porachunki” to mini-serial obyczajowy z wyraźną linią komediową. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku – Wojtek i Jola. Ich odmienne charaktery i podejście do życia powoduje, że konkurują ze sobą w obszarze wiedzy, a także  działań związanych z podatkami czy finansami osobistymi i publicznymi, co wywołuje szereg zabawnych sytuacji. Serial składa się z pięciu, zamkniętych pod względem narracyjnym odcinków. Partnerem mini-serialu jest Ministerstwo Finansów.

EMISJAPOLSAT, 1 odcinek - 22.11, niedziela godz. 17:35

Więcej
1 2