Jesteś tutaj:Strona główna»Megahit

Kalendarium

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Tytuł oryginalny: Maze Runner: The Death Cure

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli mają ocalić swoich przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

 

Więcej

Alita: Battle Angel

Tytuł oryginalny: Alita: Battle Angel

Od wizjonerskich twórców filmowych - Jamesa Camerona („Titanic”, „Avatar”) i Roberta Rodrigueza („Sin City”), nadchodziAlita: Battle Angel”, epicka przygoda, oparta na serii powieści graficznych Manga, autorstwa Yukito Kishiro. Ten amerykański film akcji z gatunku science fantasy i cyberpunku, powstał na podstawie scenariusza, którego współtwórcą był James Cameron i on też podjął się produkcji tego spektakularnego pod względem technologicznym projektu, natomiast reżyserię powierzył Robertowi Rodriguezowi. Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje...

Więcej

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Tytuł oryginalny: Day the Earth Stood Still, The

Science-fiction z Keanu Reeves'em w roli głównej. „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” to nowa wersja filmu fantastyczno-naukowego z 1951 roku. Jennifer Connelly wciela się w doktor Helen Benson, która poznaje Klaatu (Keanu Reeves) - kosmitę usiłującego ostrzec Ziemian przed katastrofą. Gdy władze odmawiają Klaatu spotkania z przedstawicielami ONZ i traktują go jak wroga, Helen i jej pasierb (Jaden Smith) dowiadują się, że nie ma on złych zamiarów. Od doktor Benson zależy los całej planety – musi przekonać przybysza, że Ziemianie zasługują na to, by ich ocalić. Pytanie brzmi, czy nie jest już na to za późno…

Więcej

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Tytuł oryginalny: Star Wars: The Rise Of Skywalker aka Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker

Dziewiąta część cyklu „Gwiezdne wojny” – trzykrotnie nominowana do Oscarów - stanowi pasjonujące zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams po raz kolejny łączą siły, by zabrać widzów w epicką podróż do odległej galaktyki. Narodzą się nowe legendy, a ostateczna walka o wolność dopiero nadejdzie!

 

 

 

 

 

Więcej

Spider-Man: Daleko od domu

Tytuł oryginalny: Spider-Man: Far From Home

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie z kultowej serii. Superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

 

Więcej
1 2 3 4 ... 10