Jesteś tutaj:Strona główna»Megahit

Kalendarium

Blade Runner 2049

Tytuł oryginalny: Blade Runner 2049

Thriller science-fiction. Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w słynnym pierwowzorze nowy Blade Runner - oficer K (Ryan Gosling) z policji w Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę - spisek, który całkowicie może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania byłego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad…

 

 

Więcej

Mroczna wieża

Tytuł oryginalny: Dark Tower, The

Ekranizacja powieści Stephena Kinga „Mroczna wieża”. Ostatni żyjący Rewolwerowiec, Roland Deschain (Idris Elba), uwięziony w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w czerni (Matthew McConaughey), ze wszystkich sił stara się powstrzymać go przed zburzeniem Mrocznej Wieży, która spaja światy. W imię przetrwania światów, w ostatecznej walce zderzą się ze sobą Dobro i Zło. Tylko Roland może ocalić Wieżę przed Człowiekiem w czerni.

 

Więcej

Assassin’s Creed

Tytuł oryginalny: Assassin’s Creed

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności, gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z Hiszpanii okresu Rekonkwisty. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

 

Więcej

Transformers: Wiek zagłady

Tytuł oryginalny: Transformers: Age of Extinction

„Transformers: Wiek zagłady” Michaela Bay’a to czwarta część opowieści o walce Autobotów i Deceptikonów, w którą są zamieszani ludzie. Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, bitwie która ocaliła świat, miasto pozostało w ruinie, a ludzie usiłują stanąć na nogi. Jest jednak grupa, która chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi, Optimus Prime (głos - Peter Cullen) i Autoboty powstają i z pomocą ludzi, a zwłaszcza Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), stają przed najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy...

 

Więcej

Spider-Man: Homecoming

Tytuł oryginalny: Spider-Man: Homecoming

Przebojowe kino akcji science-fiction. Młody Peter Parker (Tom Holland) pod czujnym okiem Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), swojego mentora z drużyny Avengers, staje tym razem do walki z bezwzględnym Vulture’m (Michael Keaton), by ocalić wszystko, co kocha… Było warto. Produkcja zarobiła blisko 900 mln dolarów na całym świecie i została bardzo dobrze przyjęta przez widzów.

 

Więcej
1 2 3 4 ... 10