Jesteś tutaj:Strona główna»Filmy

Kalendarium

0_1_0

Tytuł oryginalny: 0_1_0

Dramat psychologiczny. Ostatni film Piotra Łazarkiewicza. Nadmorskie miasto. Poranna audycja w lokalnym radiu...

Więcej

1000 lat po Ziemi

Tytuł oryginalny: After Earth

Science-fiction. 1000 lat po wydarzeniach, które zmusiły ludzi do ucieczki z planety Ziemia, pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec, legendarny Cypher (Will Smith), rozbija się, a oni muszą przetrwać na niebezpiecznej planecie, aż do nadejścia pomocy. Szukając pomocy dla ciężko rannego ojca, Kitai wyrusza w podróż, stawiając czoła nowym gatunkom zwierząt, które opanowały Ziemię, i trudnej do powstrzymania istocie, która wymknęła się spod kontroli podczas wypadku. Ojciec i syn muszą nauczyć się wspólnego działania i wzajemnego zaufania, jeśli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.

Więcej

100 dziewczyn i ja

Tytuł oryginalny: 100 Girls

Komedia romantyczna. Świeżo upieczony student Matthew, w skutek awarii prądu zostaje...

Więcej

100 stopni poniżej zera

Tytuł oryginalny: 100 Degrees Below Zero

Science-fiction. Europą wstrząsa seria wybuchów wulkanicznych. Powstaje ogromna chmura pyłu, która zasnuwa niebo nad całym kontynentem, blokując przepływ promieni słonecznych i pogrążając Europę w nowej epoce lodowcowej. Amerykańskie małżeństwo musi odnaleźć swoje dzieci i wywieźć je z Paryża, zanim wszystko zamarznie tam na kamień…

Więcej

101 dalmatyńczyków

Tytuł oryginalny: 101 Dalmatians (1961)

Klasyczna animacja. Cruella DeMon, jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów studia Disney’a, uruchamia machinę o nazwie „polowanie na futro z dalmatyńczyków”, przez którą w Londynie w tajemniczych okolicznościach znika setka szczeniąt tej cudownej rasy, w tym 15 dzieci pary Pongo i Perdita. Posługując się szczekającym łańcuchem, rodzice zaginionych maluchów wyruszają z misją ratunkową. Ten film to jedna z najpiękniejszych animowanych historii filmowych wszech czasów.

Więcej
1 2 3 4 ... 1052