Jesteś tutaj:Strona główna»Seriale

Kalendarium

Wikingowie - 1. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

Ten serialowa produkcja to podróż do ekscytującego starożytnego świata. Ta epicka seria opowiada o najodważniejszych i najbardziej brutalnie przerażających wojownikach w historii! Ragnar, przyszły wódz wikingów, pragnie wypełnić swoje przeznaczenie jako odkrywca i zdobywca, u boku ambitnego brata i wiernej żony. Ale gdy Ragnar prowadzi śmiałe wyprawy w odległych krainach za wielką wodą, zdradzieckie siły w jego nordyckiej ojczyźnie spiskują przeciwko niemu. Bohater musi prowadzić wojnę na polu bitwy i wewnątrz siebie, aby chronić swoją wolność, rodzinę i życie.

Więcej

Wikingowie - 2. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

"Wikingowie", telewizyjny przebój, w 2. sezonie przynosi kryzysy wiary, władzy, relacji międzyludzkich. Bracia powstają przeciwko sobie. Lojalność przemienia przyjaciela we wroga. W imię supremacji zawierane są nieprawdopodobne sojusze. Zdrada Ragnara rozbija jego małżeństwo z Lagerthą, na wiele lat rozdzielając też wodza wikingów z jego pierworodnym synem. Spiski uknute, porachunki wyrównane, krew przelana… a wszystko to pod czujnym okiem nordyckich bogów. 


Więcej

Wikingowie - 3. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

„Wikingowie" na kanale Polsat Seriale! Przygotuj się raz jeszcze na najazd i bitwę w średniowiecznym królestwie, zdominowanym przez zemstę, żądzę i porywające podboje – w premierowym, 3. sezonie tego przeboju telewizyjnego. 

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 20. (1) odcinek - 26.09.2021; niedziela; g. 00:00

Więcej

Wikingowie - 4. sezon

Tytuł oryginalny: Vikings

Premiera na kanale Polsat Seriale! Premierowy, 4. sezon „Wikingów” rozpoczyna się jako dopełnienie tego, co wydarzyło się w kulminacji poprzedniej, ekscytującej serii - po niezwykłej bitwie o Paryż. Ragnar (Travis Fimmel) zdobył to mityczne miasto, ale do Kattegat powrócił ciężko chory. Kto chce zastąpić króla? Premierowy, 4. sezon „Wikingów” (tytuł oryginalny: „Vikings”) to podwójna dawka przygody, mitu i pasjonującej historii, bo zrealizowano aż dwadzieścia odcinków - dwa razy więcej niż w poprzedniej serii tego telewizyjnego przeboju.

EMISJAPOLSAT SERIALE - PREMIERA – 30. (1) odcinek - 17.10.2021; niedziela; g. 21:00

Więcej
1 2 3 4