Jesteś tutaj:Strona główna»Programy

Kalendarium

Queen Of Poland

W znanym izraelskim kurorcie Eilat, nad Morzem Czerwonym odbył się finał konkursu piękności "Queen ...

Więcej

Queen of Poland 2017

Wybory Queen of Poland w tym roku odbędą się na statku. Wraz z 15 finalistkami tegorocznej edycji tego konkursu piękności wyruszymy w rejs po Morzu Śródziemnym na pokładzie luksusowego Costa Luminosa. Rozpoczniemy tę ekscytującą przygodę w Wenecji... W sali teatralnej na statku Costa Luminosa piękne dziewczyny z całej Polski wystąpią w 5 układach. Podczas tego show kolejno zaprezentują się w: bieliźnie, kostiumach kąpielowych, strojach sportowych, sukniach wieczorowych i w finale – w sukniach ślubnych. Przypomnijmy, że w tym konkursie mogą wziąć udział kobiety w wieku od 18 do 28 roku życia, bez względu na stan cywilny. Triumfatorką ubiegłorocznej edycji była katowiczanka Anna Maria Jaromin. Która z pięknych Polek w tym roku zdobędzie tytuł Queen of Poland i dzięki temu zwycięstwu zakwalifikuje się do światowego konkursu Queen of The World?

Więcej

Queen of Poland 2019

Tegoroczne wybory Queen of Poland odbędą się w Grecji – na wyspie Kos. W tym roku o zwycięstwo w tym konkursie piękności zawalczy 14 najpiękniejszych dziewczyn z całej Polski. Kandydatki do tytułu Queen of Poland wyróżnia niebanalna uroda i intrygująca osobowość, styl i wdzięk. Nasza ekipa będzie im towarzyszyć podczas przygotowań do gali finałowej na siedmiodniowym zgrupowaniu w luksusowym hotelu. Ale też wraz z uczestniczkami poznamy miejscowe atrakcje turystyczne, bo ta grecka wyspa to wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek. Najpierw dziewczyny odwiedzą termy Embros - leczniczy zakątek wyspy Kos. Następnie łodzią popłyną do trzech malowniczych, pobliskich wysp - Kalymnos, Plati i Pserimos. W bogatym programie pobytu na Kos nie może zabraknąć wycieczki do małego, ale jakże urokliwego miasteczka Kefalos. Wybiorą się również na przejażdżkę do dwóch miejscowości wypoczynkowych na Kos, znanych z pięknych plaż - Tigaki i Mermari. Czeka tam na nie przejażdżka nad morzem na koniach. Potem wezmą udział w uroczystej kolacji, podczas której będą mogły skosztować specjałów kuchni greckiej – uznawanej za najzdrowszą na świecie. Finalistki Queen of Poland dbają o figurę nie tylko uprawiając sport, ale też zdrowo się odżywiając. Po siedmiu dniach intensywnego treningu i zarazem wspaniałego odpoczynku uczestniczki tego konkursu piękności wystąpią podczas gali finałowej. Zaprezentują się jury i widzom kolejno w strojach sportowych i kąpielowych, w kreacjach z własnych kolekcji i w sukniach wieczorowych. Która z pięknych Polek w tym roku zdobędzie tytuł Queen of Poland?

Więcej

Queen of Poland 2022

Queen of Poland 2022! W tym roku finalistki prestiżowego konkursu, organizowanego przez Maxima Models, walczyły o tytuł Queen of Poland w Emiratach Arabskich!

Więcej
1 2